Strony związane z hasłem 'testy na aplikację':

Sortuj po:

 • Testy na aplikację on-line »

  Od paru już lat egzaminy kwalifikacyjne na aplikację notarialną posiadają postać testu. Sprawia to, że uczenie się do takiego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dopasowaną do formy egzaminu.
  Jak zatem najlepiej przygotowywać się

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikację online »

  Od paru już lat egzaminy kwalifikacyjne na aplikację radcowską posiadają formę testu. Stwarza to, że nauka się do takiego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dostosowaną do formy egzaminu.
  Jak więc najskuteczniej uczyć się do egza

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikację online »

  Od paru już lat egzaminy kwalifikacyjne na aplikacje prawnicze mają postać testu. Sprawia to, że uczenie się do takiego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dopasowaną do formy egzaminu.
  Jak więc najlepiej uczyć się do egzaminu na

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Od paru już lat egzaminy wstępne na aplikację notarialną mają postać testu. Powoduje to, że przygotowanie się do tak ukształtowanego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dostosowaną do sposobu egzaminowania.
  Jak zatem najlepiej prz

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikację radcowską »

  Od paru już lat egzaminy wstępne na aplikację notarialną mają postać testu. Sprawia to, że uczenie się do tak ukształtowanego egzaminu powinno mieć ściśle określoną postać, dostosowaną do sposobu egzaminowania.
  Jak zatem najefektywniej przygotow

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »